Svatební fotograf

  • Svatby

SVATEBNÍ FOTOGRAF ZNOJMO

Svatební fotografování

Svatební fotograf Znojmo - Barbora Frindová.
Nabízím fotografování svateb formou reportážní fotografie a aranžované svatební fotografie. Váš svatební den zachytím stylově a kreativně tak, aby ve vašem svatebním albu nechyběl žádný jedinečný okamžik. Vyberte si svatební balíček, který vám bude nejlépe vyhovovat. Balíčky a průběh svatebního focení můžeme individuálně upravit podle vašich představ.

Rezervace termínů

Přijímám objednávky na svatební fotografování 2017. Rezervujte si termín včas e-mailem: info@bafoto.cz nebo telefonicky: tel. 604 251 446. Do zprávy prosím uveďte o jaký balíček budete mít zájem, datum a místo konání vaší svatby. Po rezervaci termínu vám zašlu více informací ke konkrétnímu svatebnímu balíčku a můžeme se domluvit na osobní předsvatební schůzce. Termín dodání svatebních fotografií garantuji do 2 týdnů.

Svatební informace

Vaše svatební fotografie dostanete na DVD upravené a retušované s originálním obalem a vytištěné fotografie ve svatebním albu, které obsahuje barevné a na přání i černobílé fotografie. Do alba se vejde 120 až 150 fotografií. Tisk fotografií je již zahrnutý v ceně balíčku. Album není součástí balíčku, dodávám svatební alba Goldbuch v ceně 900.- Kč, případně si můžete dodat vlastní. Jako svatební dárek ode mě dostanete poukaz na focení v ateliéru.

Fotogalerie


Rezervace termínů

Svatební balíčky

  • Mini   5.500.-
  • Klasik   9.000.-
  • Komplet   11.000.-
Svatební balíček MINI začíná fotodokumentací obřadu, dále nafotíme společné foto a menší skupinky dle přání. Následuje aranžované fotografování novomanželů v okolí. Focení v exteriéru trvá přibližně 1 hod. podle vašich možností. Upravené fotografie dostanete na DVD v plném rozlišení s originálním obalem + 40 ks foto ve formátu 13x19cm. Celková předpokládaná doba focení je cca 2-3 hod.
Svatební balíček KLASIK začíná fotodokumentací obřadu, dále nafotíme společné foto a menší skupinky dle přání. Následuje fotografování svatební hostiny, tradic, krájení dortu, momentky. Dále aranžované fotografování novomanželů v exteriéru v okolí, focení venku trvá přibližně 1 hod. podle vašich možností. Poté nafotíme první tanec novomanželů. Upravené fotografie dostanete na DVD v plném rozlišení + 120 ks tištěných fotografií různých formátů ve svatebním albu, které obsahuje barevné a na přání i černobílé fotografie. Album není v ceně balíčku. Celková předpokládaná doba focení je až 6 hod.
Svatební balíček KOMPLET začíná focením příprav nevěsty, příjezd hostů, dále fotodokumentací obřadu, poté nafotíme společné foto a menší skupinky dle přání. Následuje fotografování svatební hostiny, tradic, krájení dortu, momentky. Dále aranžované fotografování novomanželů v exteriéru v okolí, focení venku trvá přibližně 1 hod. Poté nafotíme první tanec novomanželů. Upravené fotografie dostanete na DVD v plném rozlišení + 150 ks tištěných fotografií různých formátů ve svatebním albu, které obsahuje barevné a na přání i černobílé fotografie. Album není v ceně balíčku. Celková předpokládaná doba focení je až 9 hod.