Svatební fotograf

  • Svatby

SVATEBNÍ FOTOGRAF ZNOJMO

Svatební fotografování

Svatební fotograf Znojmo - Barbora Frindová.
Nabízím fotografování svateb formou reportážní fotografie a aranžované svatební fotografie. Váš svatební den zachytím stylově a kreativně tak, aby ve vašem svatebním albu nechyběl žádný jedinečný okamžik. Vyberte si svatební balíček, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Rezervace termínů

Přijímám objednávky na svatební fotografování. Rezervujte si termín včas e-mailem: info@bafoto.cz nebo telefonicky: tel. 604 251 446. Do zprávy prosím uveďte o jaký balíček budete mít zájem, datum a místo konání vaší svatby. Po rezervaci termínu vám zašlu více informací ke konkrétnímu balíčku a můžeme se domluvit na předsvatební schůzce.

Svatební informace

Vaše svatební fotografie dostanete na DVD upravené a retušované a vytištěné fotografie v originálním balíčkuJako svatební dárek ode mě dostanete poukaz na focení v ateliéru. Balíčky a průběh svatebního focení můžeme individuálně upravit podle vašich představ. Termín dodání svatebních fotografií do 2 týdnů.

Fotogalerie


Svatební příběhy

Svatební balíčky

  • Mini   5.500.-
  • Klasik   8.000.-
  • Komplet   10.000.-
Svatební balíček MINI začíná fotodokumentací obřadu, dále nafotíme společné foto a menší skupinky dle přání. Následuje aranžované fotografování novomanželů v okolí. Focení v exteriéru trvá přibližně 1 hod. podle vašich možností. Upravené fotografie dostanete na DVD v plném rozlišení + 40 tištěných foto ve formátu 13x19cm v originální krabičce s dárkovým poukazem do ateliéru. Celková předpokládaná doba focení je cca 2-3 hod.
Svatební balíček KLASIK začíná fotodokumentací obřadu, dále nafotíme společné foto a menší skupinky dle přání. Následuje fotografování svatební hostiny, tradic, krájení dortu, momentky. Dále aranžované fotografování novomanželů v exteriéru v okolí, focení venku trvá přibližně 1 hod. podle vašich možností. Poté nafotíme první tanec novomanželů. Upravené fotografie dostanete na DVD v plném rozlišení + 50 tištěných foto ve formátu 13x19cm v originální krabičce s dárkovým poukazem do ateliéru. Celková předpokládaná doba focení je až 6 hod.
Svatební balíček KOMPLET začíná focením příprav nevěsty, příjezd hostů, dále fotodokumentací obřadu, poté nafotíme společné foto a menší skupinky dle přání. Následuje fotografování svatební hostiny, tradic, krájení dortu, momentky. Dále aranžované fotografování novomanželů v exteriéru v okolí, focení venku trvá přibližně 1 hod. Poté nafotíme první tanec novomanželů. Upravené fotografie dostanete na DVD v plném rozlišení + 60 tištěných foto ve formátu 13x19cm v originální krabičce s dárkovým poukazem do ateliéru. Celková předpokládaná doba focení je až 9 hod.